2018-04-25

2018 APIRILAK 28





ARRANKUDIAGAN
APIRILAK 28, zapatua. 17:00etan
1. UNAX / ANDER
2. AXULAR / SAGARDUI (Arrigorriaga)
3. MIKEL / OIHAN
4. URTZI E. /CABEZAS (Igorre)
5. JAVIER / TORRES (Igorre)
6. TXABER / GALARTZA (Zeari)
APIRILAK 27, barikua. 18:30ean
3. URTSA / REKAKOETXEA (OROZKO)

LEMOAN
APIRILAK 27, barikua. 17:00etan
7. URTZI M. / ORTIZ (LEMOA)

IGORREN
APIRILAK 27, barikua. 17:30ean
1. UNAI / IBARRETXE (IGORRE)



2018-04-20

2018ko APIRILAK 21




ARRANKUDIAGAN
APIRILAK 20, barikua. 19:00etan
1. UNAX / ANDER
2. AXULAR /AIMAR
3. URTSA / DIEZ (AREATZA)
4. UNAI / GUTIERREZ

LARRABETZUN
APIRILAK 20, barikua. 18:00etan
2. MIKEL / CRISTOBAL (LARRABETZU)

AREATZAN
APIRILAK 21, zapatua. 16:30ean
6. URTZI E. / GOTI

SAN MIGELEN
APIRILAK 22, domeka. 12:00etan
4. JAVIER / ….

USANSOLON
APIRILAK 22, domeka. 10:30ean
3. URTZI M. – JULEN / ZARATAMO

2018-04-10

2018ko APIRILAK 14



Ferrillea Labekotik

ARRANKUDIAGAN
APIRILAK 14, zapatua. 17:00etan
1. AXULAR / CRISTOBAL (LARRABETZU)
2. MIKEL / BUJ (SOPELA)
3. URTZI E. / GOTI (ZEARI)
4. JAVIER / ROMERO (DIMA)
5. URTZI M. – GALAN (ZARATAMO)
6. JAVIER - OIER / IKER - IÑGO

ZARATAMON
APIRILAK 13, barikua. 19:00etan
5. ITURBIDE / RIOBOO

LEMOAN
APIRILAK 13, barikua. 17:00etan
6. ORTUONDO / GIL

DIMAN
APIRILAK 13, barikua. 18:30ean
3. OLAZABALAGA/ GOROSTIZAGA

ZEANURIN
APIRILAK 14, zapatua. 16:30ean
4. LOPEZ / ALBIZUA

SAN MIGELEN
APIRILAK 14, zapatua. 16:15ean
4. ANE, LORE eta KENYA

USANSOLON
APIRILAK 15, igandea. 10:30ean
5. PEIO – JULEN / LEMOA

ARTUNDUAGAN
APIRILAK 14, zapatua. 11:00etan
4. UNAX / BASAURI

2018-03-21

2018ko MARTXOAK 23


ARRANKUDIAGAN
MARTXOAK 23, barikua. 19:00etan
1. GOROSTIZAGA/ SAGARDUI (ARRIGORRIAGA)
2. IGLESIAS / GOROSTIAGA (OROZKO)
3. ALBIZUA / OCERIN (ZEARI)
4. EGILUZ / ORTUONDO (LEMOA)
5. RIOBOO / DUO (IGORRE)

ZORNOTZAN
MARTXOAK 23, barikua. 17:45ean
7. JAVIER / VAZQUEZ

ZARATAMON
MARTXOAK 23, barikua. 18:45ean
3. URTZI M. / ITURBIDE

IGORREN
MARTXOAK 23, barikua. 18:00etan
3. UNAI / CABEZAS

USANSOLON
MARTXOAK 25, domeka. 10:30ean
4. USANSOLO / PEIO -URTZI M.

SAN MIGELEN
MARTXOAK 24, zapatua. 16:15ean
1. UNAX, ANDER, AIMAR...

MIRIBILLAN
MARTXOAK 25, domeka. 11:00etan
ANE, LORE eta KENYA

ABADIÑOKO ZELAIETAN
BIZKAIKO 4 1/2
MARTXOAK 25, domeka. 12:15ean
2. ROMAN / LOPEZ

SOPELAN
BIZKAIKO 4 1/2
MARTXOAK 24, zapatua. 12:30ean
1. SORTELLE / ARANA


2018-03-19

BRETOIAK 2018


Urtero legez, Arrigorriagako institutura etorri diren eskola trukeko bretoiak Arrankudiagara datoz.
Joan gaitezen ongi etorria ematea!

2018-01-31

2018ko OTSAILAK 2





ARRANKUDIAGAN
OTSAILAK 2, barikua. 19:00etan
1. JAVIER – TXABER / ZARATAMO
2. IKER, OIER, IÑIGO eta JAVIER

BALMASEDAN
OTSAILAK 3, zapatua. 16:30ean
2.. MIKEL - OIHAN / BALMASEDA

SESTAON
OTSAIILAK 3, zapatua. 16:30ean
1. SESTAO / URTSA – AXULAR

USANSOLON
OTSAILAK 3, zapatua. 16:30ean
2. USANSOLO / UNAI – URTZI

IGORREN
OTSAILAK 2, barikua. 17:00etan
1. IGORRE / PEIO – URTZI

MIRIBILLAN
OTSAIILAK 4, domeka. 11:00etan
LORE, ANE eta KENYA

2018-01-17

2018ko URTARRILAK 20




ARRANKUDIAGAN
URTARRILAK 19, barikua. 19:00etan
1. ANDER – UNAX - AIMAR
2. JAVIER – TXABER / DIMA
3. IKER – OIER / BASAURI
4. ÑIGO / JAVIER

ISPASTERREN
URTARRILAK 19, barikua. 18:30ean
1. LEA / JULEN – URTZI M.

OROZKON
URTARRILAK 20, zapatua. 16:30ean
3. OROZKO/ OIHAN – MIKEL

USANSOLON
URTARRILAK 21, domeka. 10:00etan
4. USANSOLO / PEIO – JULEN

GALLARTAN
URTARRILAK 20, zapatua. 16:30ean
2. GALLARTA / URTSA – AXULAR

ZORNOTZAN
URTARRILAK 20, zapatua. 16:00etan
7. LAGUN ONAK / UNAI – ULRTZI

BEDIAN
URTARRILAK 21, domeka. 11:00etan
ANE / LORE/ KENYA

2018-01-10

2018ko UTARRILAK 13








Pelotari berrien aurkezpena.17
2017ko abenduaren 30ean egindako pelotari berrien aurkezpena
Ezkerretik hasita: Unai, Julen, Iñigo, Ander eta Unax




ARRANKUDIAGAN
URTARRILAK 12, barikua. 19:00etan
1URTSA – AXULAR / ARANGUREn
2. OIHAN – MIKEL / LEMOA “U”
3. UNAI – URTZI E. - LAGUN ONAK “Z”
4. JULEN – URTZI M. - GERNIKA



ORTUELLAN
URTARRILAK 12, barikua. 18:30ean

5. ORTUELLA / JAVIER - TXABER



2017-12-19

2017ko AURKEZPENA

Aurreko urteetan bezala, aurten ere, 2017ko abenduan, Neguko programa barruan, gure kirol elkartearen pelotari berrien aurkezpena izango da, 30ean 19:00etan.
Partidak:
1. ANDER - AXULAR / UNAX - AIMAR
2. UNAI - PEIO / JULEN - URTZI E.
3. IÑIGO - IKER / JAVIER - OIER



2017-10-30

2017ko AZAROAK 4




ARRANKUDIAGAN
AZAROAK 3, barikua. 19:15ean
1. IÑIGO – IKER / BIDEBIETA

AZAROAK 4, zapatua. 17:00etan
1. lagun arteko
(Aimar, Ander, Urtsa eta Axular)
2. MIKEL-OIHAN / LEMOA C
3. URTZI E.-UNAI / DIMA G
4. PEIO-URTZI M./ LEMOA
5. TXABER-JAVIER/ SESTAO H